losowy artykuł

Asortyment remontowy

 

Decyzja o rozpoczęciu remontu jest zawsze dużym przedsięwzięciem, które zaowocuje w przyszłości, ale tajże pociągnie za sobą niemałe koszty. W związku z tym, decydując się na taki krok, warto skorzystać z kompleksowych usług, które są świadczone przez wybraną firmę. Jedna z nich jest Firma Janowski Group spółka jawna. Posiada ona swój sklep internetowy. Po jego odwiedzeniu można dowiedzieć się, jak wygląda asortyment przedsiębiorstwa, czym dokładnie się ono zajmuje, ile już lat działa na rynku, z kim współpracuje oraz, jakie nagrody posiada.

Torebki z targowiska czy butiku?

torebka materiałowaZazwyczaj kupuję ubrania, buty i dodatki w galeriach handlowych, dlatego ?podróż? na rynek, miejsce sprzedaży ulicznej, była dla mnie ciekawym doświadczeniem. Wcześniej wybierając się na targowisko spoglądałam jedynie na warzywa i owoce. Teraz postanowiłam przyjrzeć się odzieży, jaka wisi pomiędzy rynkowymi blaszanymi barakami, jaka jest porozkładana na tamtejszych plastikowych stołach, jaka sprzedaje się w foliowe siatki. Moją uwagę w pierwszym momencie przykuł olbrzymi napis na kartonie, który stał przed jednym z boksów w alejce odzieżowej rynku: ?modne torby damskie?. Pomyślałam, że muszę się skusić i obejrzeć asortyment, jaki oferują dwie panie zarządzające tym stoiskiem.

Tzw. ?modne torby damskie? były zdaniem sprzedawczyń naprawdę bardzo trendy, zachwalały one swoje towary z niezwykłą wprawą, stosując setki gloryfikujących je epitetów. Wzbudziło to moje zdziwienie i rozbawienie za razem. ?Tak, tak ? to są modne torby damskie, dobrze się sprzedają, panie młode, panie starsze chętnie biorą, kupują codziennie, nawet po kilka za jednym zamachem ? takie sprzedajne te torby, niech pani zmierzy? ? mówiły właścicielki straganu, niemal jednocześnie, tworząc coś na styl dwugłosu czy pieśni chóru tragedii antycznej. Nie chciałam mierzyć tych torebek, bo mi się zupełnie nie podobały, były po prostu kiczowate, zrobione z tworzywa skóropodobnego, którego widoku znieść nie jestem w stanie. Ich zapach to była woń gumo-filcu, jej także nie potrafię zaakceptować, zwłaszcza, że mam silną alergię. Sprzedawczynie jednak usiłowały na siłę włożyć mi na ramiona jedną ze swych pięknych torebek, powtarzając w kółko: ?takie to widzi pani, modne torby damskie tutaj sobie sprzedajemy?. Podkreślały też od czasu do czasu korzyści finansowe, płynące z zakupu ich towarów: ?nasze modne torby damskie nie są tak drogie, jak np. te z firmowych sklepów, tam pani by wydała na gorsze torebki fortunę, a u nas, proszę, o wiele lepsze, ładniejsze, a znacznie tańsze?. Uśmiechałam się pod nosem do sprzedawczyń, nie wiedząc, jakim sposobem powinnam się wykręcić od mierzenia, a już w ogóle nie miałam pomysłu, jak uniknąć kupna owych modnych dodatków. Byłam pewna jednego ? nigdy, ależ to przenigdy nie wybiorę się już na targ, zwłaszcza do jego części odzieżowej. Sprzedawczynie były naprawdę okropnie uparte. Rozumiem, że to ich praca, że mają zysk z każdej sprzedanej torebki, ale to wciskanie towaru klientowi na siłę, za wszelką cenę? I to dosłownie ?za wszelką cenę?, bo panie widząc moją rezygnację i ogólne zakłopotanie, nalegały, bym kupiła jakąś torebkę za niższą cenę. ?Damy rabat, może to zachęci do kolejnych zakupów, damy nawet stały rabat na nasze modne torby damskie, żeby tylko była pani zadowolona!? ? przekonywały.

Czując, że ogarnia mnie wielka i nieoczekiwana słabość, co więcej wyobrażałam już sobie moje tragiczne omdlenie, tam na straganie, wśród torebek, z resztą bardzo modnych, jak ciągle zachwalały sprzedawczynie, wizja straszna i przerażająca zabłysnęła na chwilę w mym umyśle i równie szybko zgasła. Stwierdziłam wtedy ? nie mogę przecież zemdleć w takim miejscu, bo prawdopodobnie nikt nie udzieli mi pierwszej pomocy, z powodu braku wiedzy dot. reanimacji, ach ? zatem czas uciekać. W mgnieniu oka byłam po minucie jakiś kilometr od targowiska i biegłam, biegłam dalej. Nadgorliwe panie, które prowadziły kramik z torbami zapewne były zdziwione moim zachowaniem, ale cóż, mam nadzieję, że mi wybaczyły. Od jakiegoś czasu korzystam natomiast ze sklepów internetowych, takich jak http://www.etui-vintage.pl/pl/sklep/kategoria/aktowki,358,986,1.html. Tam nikt nie narzuca mi swojego zdania i w spokoju mogę wybrać najlepszą torebkę dla siebie.

losowy artykuł

Strony o internecie

Dzięki korzystaniu z naszego serwisu internetowego masz od ręki przed sobą wiele wartościowych informacji związanych z Internetem i jego wykorzystaniem w biznesie. Skupiamy się przede wszystkim na interesujących kwestiach związanych z marketingiem internetowym, na przykład pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych.

zawartość strony